LICENCJA MASZYNISTY to kolejowy kurs kwalifikacyjny umożliwiający zdobycie najbardziej prestiżowego zawodu w branży jakim jest prowadzący pojazd kolejowy – maszynista. Warunkiem uzyskania LICENCJI MASZYNISTY jest ukończenie kursu, ubiegający się o licencję musi mieć ukończone 20 lat, doskonały stan zdrowia, ukończoną minimum zasadniczą szkołę zawodową i nie być karanym za przestępstwa umyślne. Zajęcia kursu LICENCJA MASZYNISTY liczą 297 godzin i odbywają się w systemie weekendowym /sobota-niedziela, 9.00-.17.00/. Rekrutujemy uczestników i prowadzimy kursy we współpracy z wiądącymi ośrodkami specjalizującymi się w szkoleniach tej branży/.

Kursy kwalifikacyjne pracowników transportu kolejowego, w tym przygotowujące do uzyskania licencji realizujemy w oparciu o rozporządzenie Ministra Infrastruktury z 18 lutego 2011 w sprawie licencji maszynisty orazrozporządzenie Ministra Infrastruktury z 16 sierpnia 2004 w sprawie wykazu stanowisk bezpośrednio związanych z prowadzeniem i bezpieczeństwem ruchu kolejowego i warunków jakie powinny spełniać osoby zatrudnione na tych stanowiskach oraz prowadzący pojazdy kolejowe.


Kurs kwalifikacyjny na licencję maszynisty – 297 godzin / 5900,- pln (RATY!)

Zajęcia odbywają się w systemie weekendowym co tydzień w godzinach 9.00-17.00, w róznych lokalizacjachw Warszawie.
Wymagania: ukończone 20 lat, niekaralność, min. wykształcenie zawodowe, dobry stan zdrowia /wg standardów określonych rozporządzeniem/.


Cena kursów obejmuje szkolenie teoretyczne i praktyczne, materiały szkoleniowe oraz konsultacje z wykładowcami. Przy zapisie wymagane jest wpisowe w wysokości 1/3 ceny kursu. Osobom przyjezdnym udzielamy pomocy w znalezieniu noclegu.


Zapisy /aktualnie pracujemy zdalnie pod:
Tel. 22 6206750
Tel. 601 355 476, 601222880
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WARSZAWSKIE CENTRUM EDUKACYJNE MATEL SERVICE

WCE MATEL SERVICE to placówka kształcenia ustawicznego z ponad 25 letnim doświadczeniem w zakresie kształcenia zawodowego dorosłych. Działając samodzielnie lub tworząc konsorcja tematyczne specjalizujemy się w działalności dydaktycznej przede wszystkim w branżach kolejowej – szkolenia kolejowe, szeroko pojętej bezpieczeństwa – szkolenia ochrony, w tym bhp i podstaw ratownictwa medycznego. MATEL SERVICE to opcja dla osób, które chcą zdobyć zawód lub wzbogacić posiadane kwalifikacje, wiedzę i umiejętności. Oferujemy kwalifikacyjne kursy zawodowe umożliwiające zdobycie m.in. tytułu technika transportu kolejowego, kursy kolejowe m.in.: licencja maszynisty i inne w zawodach aktywnie rozwijającej się w branży kolejowej, kursy ochrony umożliwiające zdobycie statusu kwalifikowany pracownik ochrony i inne. Wszechstronność i elastyczność oraz bogate, wieloletnie doświadczenie to nasze podstawowe atuty.