Licencja maszynisty

Zapisz się już dziś

Kurs kwalifikacyjny

stacjonarnie i zdalnie

W dzisiejszych czasach jeden zawód to za mało, aby czuć się pewnie na rynku pracy. Niewątpliwie warto zainwestować w siebie, poszerzyć swoje umiejętności czy przekwalifikować się i zdobyć prestiżowy zawód. To praca nie tylko dla miłośników kolei lecz także dla wszystkich tych, którzy chcą wykonywać stabilny i prestiżowy zawód.

Kurs na maszynistę kolejowego kierowany jest do osób, które nie boją się podjąć nowych wyzwań oraz chcą sprawdzić się w nowej roli. Jest on dostosowany jest do potrzeb uczestników, co oznacza, że może odbywać się zarówno online, jak i na miejscu. Kursy rozpoczynamy przeciętnie raz na trzy miesiące.

Kolejne edycje

19 października 2024 – kurs zdalny

słuchaczom spoza Warszawy oferujemy noclegi w bardzo dobrej cenie !!!

Współpracujemy z przychodnią MULTIMED
Warszawa, ul. Grochowska 234/240, tel. 22 636 47 74
gdzie nasi słuchacze obsługiwani są w pierwszej kolejności !!!

Zapisz się na kurs !!!

Zapisać się na kurs możesz telefonicznie:

linie bezpośrednie: 601 355 476, 601 222 880

lub wypełniając formularz zgłoszeniowy i wysyłając go na adres matel.service@wce.pl.

Ponad

30

lat na rynku szkoleniowym

Ponad

3000

zorganizowanych kursów

Ponad

50000

przeszkolonych kursantów

Wydanych ponad

10000

świadectw kwalifikacyjnych

Kurs maszynisty - dla kogo?

Licencję maszynisty może uzyskać osoba, która:

  • nie była karana za przestępstwo umyślne,
  • ukończyła 18 lat,
  • ma co najmniej wykształcenie zasadnicze zawodowe lub zasadnicze branżowe,
  • spełnia odpowiednie wymagania zdrowotne, fizyczne i psychiczne,
  • odbyła szkolenie i zdała egzamin na licencję maszynisty.

Kurs na licencję maszynisty organizujemy we współpracy z Ośrodkiem Szkolenia i Egzaminowania Maszynistów i Kandydatów na Maszynistów JMS S. Głowacz, w systemie weekendowym w wymiarze 16 dwudniowych sesji /sobota-niedziela/, w formie stacjonarnej lub zdalnej. Większość z nich możemy prowadzić lub prowadzimy w systemie zdalnym. Kursy stacjonarne odbywają się w centrum konferencyjnym Groman w Sękocinie Starym. Kursy zdalne prowadzimy na platformie Microsoft Teams. Wiedzę przekazujemy w sposób profesjonalny, precyzyjnie przybliżając tajniki pracy na kolei zwracając szczególną uwagę na znajomość zasad BHP, a zajęcia prowadzą doświadczeni posiadający wymagane kwalifikacje pracownicy spółek kolejowych.

Jak zostać uczestnikiem kursu?

  • Należy pobrać formularz zgłoszenia na kurs, wypełnić go i przesłać na adres matel.service@wce.pl, a następnie przesłać pocztą do siedziby WCE Matel Service, 02-388 Warszawa, ul. Lutniowa 23 lok. 205 albo też skontaktować się z jednym z podanych na naszej stronie telefonem,
  • przy zapisie należy dokonać wpłaty na konto WCE Matel Service Sp. z o.o. nr. 53 1600 1286 1804 4489 3000 0001 opłaty rezerwacyjnej wynoszącej 200 zł, a przed kursem uzupełnić ją do poziomu I raty – 1500 zł.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem prowadzenia kursów na:
https://www.wce.pl/doc/regulamin.pdf

Uruchomienie kursów uzależnione jest od zebrania się grup min. 15-osobowych. Kurs kwalifikacyjny na licencję maszynisty oraz inne kursy i szkolenia dla pracowników transportu kolejowego organizujemy we współpracy z Ośrodkiem Szkolenia i Egzaminowania Maszynistów i Kandydatów na Maszynistów JMS S. Głowacz. Podstawą prawną jest rozporządzenie Ministra Infrastruktury z 18 lutego 2011 w sprawie licencji maszynisty oraz rozporządzenie Ministra Infrastruktury z 16 sierpnia 2004 w sprawie wykazu stanowisk bezpośrednio związanych z prowadzeniem i bezpieczeństwem ruchu kolejowego i warunków jakie powinny spełniać osoby zatrudnione na tych stanowiskach oraz prowadzący pojazdy kolejowe.

Zadzwoń

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej na temat proponowanych kursów.

Napisz

Napisz wiadomość do nas – służymy fachowym doradztwem.