Możliwość dofinansowania i kredytowania kursów i szkoleń

Zdobądź nowy zawód już dziś

Istnieje możliwość sfinansowania kursów i szkoleń nawet do 100% z następujących funduszy:

KFS to skrót od Krajowego Funduszu Szkoleniowego, który jest wydzieloną częścią Funduszu Pracy. Fundusz jest finansowany przez pracodawców, którzy odprowadzają do niego określoną kwotę co miesiąc. KFS jest to fundusz, który służy do finansowania szkoleń pracowników w Polsce i podlega Ministerstwu Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, przyjmowaniem i rozpatrywaniem wniosków zajmują się Urzędy Pracy.

BUR /Baza Usług Rozwojowych/ to system finansowania projektów rozwojowych dla przedsiębiorstw. Jest to program oferowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP), który oferuje dotacje na wsparcie innowacyjnych przedsięwzięć, w tym na szkolenia. PARP jest częścią Polskiego Funduszu Rozwoju S.A. i podlega Ministerstwu Rozwoju i Technologii. Przyjmowaniem i rozpatrywaniem wniosków zajmują się tzw. Operatorzy działający na terenie jednego lub kilku województw.

Nie dajemy gwarancji uzyskania dofinansowania gdyż uzależnione jest ono od wielu czynników leżących poza nami, m.in. ilości posiadanych przez fundusze środków, terminów ogłaszania naborów, procedowania dokumentacji itd. Jednak warto próbować !!!

Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny.

Istnieje również możliwość uzyskania częściowo umarzalnego kredytu /do 25%/. Tu zainteresowani procedują sami szczegóły pod adresem www.inwestujwrozwoj.pl

Zadzwoń

Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej na temat proponowanych kursów.

Napisz

Napisz wiadomość do nas – służymy fachowym doradztwem.